Skoda
Auta Informacje Serwis

Lakiernik może być jak magik

Nawet zwykłe czynniki atmosferyczne mają wpływ na stan lakieru samochodowego. Odpowiednie naprawy lakiernicze, z użyciem nowoczesnych urządzeń oraz preparatów, pozwalają doprowadzić auto do stanu sprzed uszkodzeń.

Bez względu na stopień uszkodzenia karoserii, warto wybrać się do renomowanego, uznanego i powszechnie szanowanego za profesjonalizm warsztatu. Salony i serwisy samochodowe Papis – naprawy lakiernicze Poznań i naprawy lakiernicze Lubań – to marka cenione w Wielkopolsce. Nasi lakiernicy i blacharze już podczas pierwszej wizyty są w stanie ocenić zakres koniecznych prac i na tej podstawie przedstawić wycenę obliczoną proporcjonalnie do pracy niezbędnej do wykonania.

Wiedza, doświadczenie, profesjonalizm

Naprawy blacharskie i lakiernicze to usługi, które powinny wykonywać tylko wyspecjalizowani fachowcy. Poszukując dobrego blacharza w Poznaniu lub okolicach miasta, zapoznajcie się z potencjałem i doświadczeniem serwisu salonów Papis – naprawy lakiernicze Poznań i naprawy lakiernicze Lubań. Nasi blacharze i lakiernicy zaproponują optymalne rozwiązania, które pozwolą usunąć wszelkie usterki. Nasze atuty to kompetencje pracowników, ale też wyposażenie warsztatów. Wysokiej jakości urządzenia oraz narzędzia, które sprawiają, że karoseria nie jest narażona na uszkodzenia podczas naprawy usterek. Gwarantujemy też, że lakiery i inne preparaty pochodzą od uznanych producentów. Znaczenie mają też dla nas pozwolenia na wytwarzanie i gromadzenie odpadów niebezpiecznych, właściwe segregowanie i ewidencjonowanie odpadów, a w kwestiach formalnych wydanie odpowiednich dokumentów po naprawie, w tym gwarancji.

Kontrola jakości

Wszystkie prace wykonane zostaną zgodnie ze standardami współczesnej technologii, a także z zastosowaniem nowoczesnych metod kontroli jakości. Pracownicy serwisu dokładnie skontrolują wykonaną naprawę, aby sprawdzić, czy odpowiednio zostały dopasowane nowe elementy, montaż został wykonany fachowo. Ocenie zostanie poddany lakier, który został położony na samochód.

Sprawdź również:

Renault Kangoo Poznań
Renault Talisman Poznań
Skoda Fabia Poznań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *