Nissan Navara
Auta Informacje Leasing

Auta dla wyrazistych

Szukasz oryginalnego, atrakcyjnego auta renomowanej marki? Nissan juke i nissan navara z pewnością przykują twoją uwagę.

Juke to nietuzinkowo wyglądający crossover. Już w chwili wejścia na rynek budził zainteresowanie, ale i sporo kontrowersji. Od tamtej chwili, według obiegowych opinii, podoba się głównie kobietom, choć mocne odmiany mogą zauroczyć także niejednego mężczyznę. Nissan juke używany Poznań – największy wybór znajdziesz w salonach Papis. Tu z pewnością znajdziecie ładnego Juke’a – zadbanego, z rozsądnym przebiegiem. W ocenie mechaników specjalizujących się w naprawie Nissanów, to auto nie zmaga się z powtarzalnymi i drogimi niedomaganiami, ma zadowalającą trwałość podwozia, stabilnie działającą elektronikę i dobrze trzyma wartość.

Stylowy pickup

Navarą Nissan idealnie wstrzelił się w modę na pickupy. Do tego bogate wyposażenie to atut tego modelu. Większość aut ma np. wielofunkcyjną kierownicę, a zdarzają się nawet wersje z dużym ekranem nawigacji. Na tle innych pick-upów samochód ten prezentuje się elegancko i mógł w dodatku być nieźle wyposażony. Zresztą wyposażenie to decydowany atut navary. Niewiele spotyka się pick-upów z automatyczną klimatyzacją, wielofunkcyjną kierownicą czy nawet nawigacją satelitarną, a w przypadku Navary sporo używanych egzemplarzy ma te właśnie udogodnienia. Magnesem dla kupujących był bardzo mocny silnik 2.5 dCi, dzięki któremu navara zyskała miano najszybszego pickupa na rynku. Nissan navara używany Poznań – szukajcie w salonach Papis.

Sprawdź również:

Kia Sportage Poznań
Kia Venga Poznań
Lexus GS 250 Poznań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *