Wypadek - samochód
Auta Informacje Leasing Serwis

Wystarczy chwila nieuwagi

Stłuczki i wypadki drogowe to sytuacje niebezpieczne dla pasażerów i samochodu. Naprawy powypadkowe to niełatwe zadanie. Dlatego warto je powierzyć profesjonalnemu zakładowi blacharsko-lakierniczemu.

Obojętnie, czy doszło do poważnych wgnieceń i deformacji blachy czy tylko do na pozór niegroźnych, samochód warto oddać do renomowanego warsztatu. Naprawy powypadkowe Poznań i naprawy powypadkowe Luboń – polecamy nasze serwisy w salonach Papis. Oferujemy przegląd usterek technicznych, analizę i wymianę uszkodzonych części, pomiary zbieżności kół wraz z ustawieniami geometrii oraz naprawy blacharskie i lakiernicze.

Najpierw przegląd

Przy poważniejszych wypadkach drogowych często dochodzi do poważnego uszkodzenia i odkształceń blachy. Wówczas karoseria wymaga gruntownego remontu. Jednak pierwszym krokiem po wypadku powinien być szczegółowy przegląd techniczny wykonany przez doświadczonych mechaników dysponujących specjalistycznym sprzętem i odpowiednim zapleczem technicznym. Tylko w dobrym serwisie, a takim bez wątpienia jest nasz, może zostać oceniony stan auta.

Potem stosowna napawa

Naprawa wgnieceń karoserii po wypadkach musi zostać wykonana za pomocą specjalistycznych narzędzi i starannie wybranych materiałów. W naszych warsztatach mamy bogate zaplecze techniczne W zależności od stopnia uszkodzeń, blacharz może zalecić naprawę częściową lub nawet wbudowywanie elementów. Naprawa wgnieceń karoserii po wypadkach wykonywana jest różnymi technikami. Łączymy techniki tradycyjne z nowoczesnymi metodami bezinwazyjnymi. W przypadku poważnych uszkodzeń, niezbędny bywa demontaż odkształconych części i montaż nowych.

Sprawdź również:

Mercedes B-Class Poznań
Mercedes C-Class Poznań
Mitsubishi ASX Poznań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *