nissan qashqai
Auta Informacje Leasing

Polecamy używanego nissana qashqaia?

Jeden z najpopularniejszych crossoverów ma sporo do zaoferowania nawet po kilku latach eksploatacji.

Na przełomie wieków Nissan przedstawił krzyżówkę kompaktowego auta z SUV-em. Model nazywał się qashqai i był prekursorem nowego segmentu – crossoverów. Okazał się strzałem w dziesiątkę. Do dziś jest najczęściej niekwestionowanym królem crossoverów.

Ładny i funkcjonalny

Qashqai wciąż cieszy oko i wciąż jest chętnie wybierany na runku wtórnym. Znalezienie używanego egzemplarza z panoramicznym dachem, tempomatem, dobrym nagłośnieniem oraz podgrzewanymi fotelami nie powinno być trudne. Qashqai, bez względu na rocznik, doskonale wypada w raportach ADAC, co oznacza śladową liczbę usterek, które uniemożliwiają kontynuowanie podróży. Nissan używane auta – to przede wszystkim szeroka oferta salonu Papis w Poznaniu.

Z nami daleko zajedziesz

Salon Papis oferuje najlepszej jakości samochody używane. W Poznaniu, gdzie znajduje się salon oraz serwis, zajmujemy się sprzedażą i naprawą aut. Zaangażowanie i pasja pracowników, wyróżnia naszą firmę na rynku. Spośród oferowanych przez nas auta z pewnością wybierzesz ten wymarzony i jedyny. Samochody używane to tylko sprawdzone i rzetelne propozycje, najlepsze roczniki i konkurencyjne ceny. Profesjonalizm usług salonu, potwierdziły już pozytywne opinie wielu klientów. Pracownicy serwisu, kierujący się zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do każdego klienta, dołożą wszelkich starań, abyś wybrał auto idealnie dostosowane do twoich potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *