nissan qashqai
Auta Informacje Leasing

Polecamy używanego nissana qashqaia?

Jeden z najpopularniejszych crossoverów ma sporo do zaoferowania nawet po kilku latach eksploatacji.

Na przełomie wieków Nissan przedstawił krzyżówkę kompaktowego auta z SUV-em. Model nazywał się qashqai i był prekursorem nowego segmentu – crossoverów. Okazał się strzałem w dziesiątkę. Do dziś jest najczęściej niekwestionowanym królem crossoverów.

Ładny i funkcjonalny

Qashqai wciąż cieszy oko i wciąż jest chętnie wybierany na runku wtórnym. Znalezienie używanego egzemplarza z panoramicznym dachem, tempomatem, dobrym nagłośnieniem oraz podgrzewanymi fotelami nie powinno być trudne. Qashqai, bez względu na rocznik, doskonale wypada w raportach ADAC, co oznacza śladową liczbę usterek, które uniemożliwiają kontynuowanie podróży. Nissan używane auta – to przede wszystkim szeroka oferta salonu Papis w Poznaniu.

Z nami daleko zajedziesz

Salon Papis oferuje najlepszej jakości samochody używane. W Poznaniu, gdzie znajduje się salon oraz serwis, zajmujemy się sprzedażą i naprawą aut. Zaangażowanie i pasja pracowników, wyróżnia naszą firmę na rynku. Spośród oferowanych przez nas auta z pewnością wybierzesz ten wymarzony i jedyny. Samochody używane to tylko sprawdzone i rzetelne propozycje, najlepsze roczniki i konkurencyjne ceny. Profesjonalizm usług salonu, potwierdziły już pozytywne opinie wielu klientów. Pracownicy serwisu, kierujący się zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do każdego klienta, dołożą wszelkich starań, abyś wybrał auto idealnie dostosowane do twoich potrzeb.

Sprawdź również:

Kia Carens Poznań
Kia Optima Poznań
Kia Soul Poznań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *