Wypadek Samochód
Auta Informacje Serwis

Naprawy powypadkowe to nasza specjalność

Miałeś stłuczkę lub wypadek? Twoje auto mogło ulec poważnej awarii wymagającej solidnego remontu w warsztacie mechanicznym.

Poważne wypadki i kraksy drogowe są niebezpieczne zarówno dla uczestników, jak i pojazdów. Warto pamiętać, że stanowią one poważną ingerencję w elementy konstrukcyjne auta, dlatego naprawy samochodu po wypadku powinny zostać wykonane w renowowanym serwisie lub warsztacie. Naprawy powypadkowe Lubań – tylko w profesjonalnym warsztacie, jakim bez wątpienia jest serwis w salonach Papis.

Zaufaj rzetelności

Nie każde uszkodzenie widać gołym okiem, dlatego po wypadku lub kolizji należy wykonać szczegółowy przegląd techniczny. Tylko tak można ocenić, w jaki sposób zderzenie wpłynęło na konstrukcję auta i jej wytrzymałość. To przekłada się na bezpieczeństwo jazdy po naprawie. Samochody powypadkowe często mają dużo gorszą sterowność, a to naraża na utratę kontroli nad kierownicą. Bardzo ważne są pomiary zbieżności kół, czyli geometria, sprawdzenie stanu elementów zawieszenia, układu hamulcowego, kierowniczego, wydechowego i chłodniczego. U nas zrobisz to z gwarancją należytego efektu.

Liczy się wszechstronność

Pierwszym krokiem po wypadku powinien być szczegółowy przegląd techniczny wykonany przez doświadczonych mechaników dysponujących specjalistycznym sprzętem i odpowiednim zapleczem technicznym. Tylko w dobrym serwisie, a takim bez wątpienia jest nasz, może zostać oceniony stan auta. Równie ważne, co przegląd poszczególnych układów samochodu, jest skorzystanie z pomocy profesjonalnego zakładu blacharskiego. Naprawy powypadkowe to połączenie mechaniki i elektryki pojazdowej z geometrią kół oraz usługami blacharsko-lakierniczymi. My tak działamy.

Sprawdź również:

Mitsubishi Lancer Poznań
Opel Astra Poznań
Opel Corsa Poznań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *